top of page
3.png

Hotel dla psów

Wesoły Puszek

O NAS

CO POWINIEN MIEĆ ZE SOBĄ PIES?

Bywają sytuacje, w których nie możemy wziąć ze sobą w podróż swojego czworonoga. Naprzeciw takim okolicznościom wychodzimy my z naszym domowym hotelem dla psów.

Nasz hotel ,,Wesoły Puszek" prowadzimy od 2018 roku.

Przez te wszystkie lata nasz dom gościł przeszło kilkadziesiąt różnych psiaków.  

Nie znajdą Państwo u nas żadnych boksów i kojców, w których byłyby trzymane psy. Wszystkie pupile przebywają razem z nami w domu.

Do każdego pieska podchodzimy indywidualnie. Staramy się otoczyć jak najlepszą opieką mając na uwadze potrzeby danego gościa. 

Aby zapewnić komfort Państwu pupilowi, jak również naszym własnym psom, mamy ograniczone miejsca w hoteliku. Dlatego prosimy o rezerwację miejsc minimum z kilkudniowym lub tygodniowym wyprzedzeniem. 

Aby dokonać rezerwacji na czas świąteczny, ferii lub wakacji prosimy o kontakt minimum dwa tygodnie wcześniej ze względu na duże zainteresowanie.

 • KARMA

 • OBROŻA I SMYCZ

 • ULUBIONA ZABAWKA

 • KOCYK 

 • KSIĄŻECZKA ZDROWIA 

Należy obowiązkowo zostawić książeczkę zdrowia z ważnym szczepieniem przeciw wściekliźnie (min. 21 dni od szczepienia) oraz z odrobaczeniem

(min. tydzień od ostatniego odrobaczenia)

 • WAŻNE INFORMACJE

Należy zostawić informacje dotyczące żywienia pieska.

W przypadku psa biorącego leki, należy także zostawić informacje dotyczące podawania lekarstwa.

REGULAMIN

Zasady przyjęcia psa do hotelu

 1. Hotelik dla psów Wesoły Puszek czynny jest codziennie od godz. 10.00 – 20.00. Istnieje możliwość wizyty w innych godzinach po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych.

 2. Przed przyjazdem każdorazowo należy ustalić godzinę przyjazdu.

 3. Hotelik dla psów Wesoły Puszek nie przyjmuje psów agresywnych.

 4. Hotelik zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia psa.

 5. Każdy pies przyjmowany do hotelu powinien posiadać książeczkę zdrowia z kompletem szczepień, szczepieniem przeciw wściekliźnie oraz odrobaczeniem.

 6. Wraz z psem, właściciel zobowiązuje się dostarczyć karmę, którą pies był karmiony w domu.

 7. W przypadku przejawu agresji do ludzi lub zwierząt przez psa przyjętego do hotelu, Hotelik Wesoły Puszek ma prawo w każdej chwili zrezygnować z dalszej opieki nad zwierzęciem.

 8. Możliwość skorzystania z karmy hotelowej za dopłatą (7 zł za dobę)

 9. Właściciel odpowiada za wyrządzone szkody materialne przez psa. 

Zobowiązania hotelu

 1. Hotel dla psów Wesoły Puszek zobowiązuje się otoczyć najlepszą, indywidualną opieką każdego psa przyjmowanego pod opiekę.

 2. W przypadku nagłej konieczności leczenia weterynaryjnego- w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia- hotelik zobowiązuje się natychmiast odwieźć zwierzę do lecznicy weterynaryjnej, niezwłocznie informując właściciela.

 3. Właściciel psa zgadza się na pokrycie ewentualnych kosztów leczenia weterynaryjnego swojego psa, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

 4. Doba hotelowa trwa 24 godziny i jest liczona od godziny przyjęcia psa do hotelu.

 5. Brak kontaktu ze strony właściciela do 7 dni od ustalonej daty odbioru psa jest traktowany jako porzucenie zgodnie z art 6 ust.2 pkt 11 Ustawy o Ochronie Zwierząt. Hotelik ma prawo przekazać psa do schroniska lub znaleźć mu nowy dom, jednocześnie zgłaszając fakt porzucenia odpowiednim służbom.

CENNIK

 • MAŁE PSY (do 10 kg)

40 ZŁ ZA DOBĘ

 • ŚREDNIE I DUŻE PSY (powyżej 10 kg)

50 ZŁ ZA DOBĘ

 • ŚWIĘTA

70 ZŁ ZA DOBĘ 

bottom of page